Realizacja Remontów - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kartoteka Online


 

Kategoria: Realizacja Remontów
Opublikowano Odsłony: 240
Drukuj

REMONT ŚCIANEK DZIAŁOWYCH


Informujemy, że od dnia 21.01.2019r., rozpoczną się prace związane z remontem ścianek działowych wraz z wymianą drzwi na ul. Turystycznej 30-32 w Jastrzębiu-Zdroju. Roboty wykonuje firma DOM z siedzibą w Warszowicach.

 

 

MALOWANIE KLATEK SCHODOWYCH


Informujemy, że rozpoczęły się prace związane z malowaniem klatek schodowych i płytkowaniem ścian parterów na ul. Małopolskiej 101-119 w Jastrzębiu-Zdroju. Roboty wykonuje firma CIM Wańczura z siedzibą w Żorach.

 

 

MALOWANIE KLATEK SCHODOWYCH


Informujemy, że rozpoczęły się prace związane z malowaniem klatek schodowych i płytkowaniem ścian parterów na ul. Małopolskiej 81-99 w Jastrzębiu-Zdroju. Roboty wykonuje firma CIM Wańczura z siedzibą w Żorach.


 

MALOWANIE KLATEK SCHODOWYCH


Informujemy, że rozpoczęły się prace związane z malowaniem klatek schodowych na os. Powstańców Śląskich 7 w Żorach. Roboty wykonuje firma Jacka Marcisza z Żor. 

REMONT ŚCIANEK DZIAŁOWYCH


Informujemy, że od dnia 07.01.2019r., rozpoczną się prace związane z remontem ścianek działowych wraz z wymianą drzwi na ul. Wielkopolskiej 2-16 w Jastrzębiu-Zdroju. Roboty wykonuje firma DOM z siedzibą w Warszowicach.
 

 

MALOWANIE KLATEK SCHODOWYCH


Informujemy, że rozpoczęły się prace związane z malowaniem klatek schodowych na ul. Jasnej 102-120 w Jastrzębiu-Zdroju. Roboty wykonuje firma Franciszka Oślisloka z siedzibą w Świerklanach.

 

 

REMONT ŚCIANEK DZIAŁOWYCH ORAZ WYMIANA DRZWI


Informujemy, że rozpoczęły się prace związane z remontem ścianek działowych oraz wymianą drzwi do komórek lokatorskich na os. Powstańców Śląskich 7 w Żorach. Roboty wykonuje firma ,,DOM” z siedzibą w Warszowicach.

 

 

REMONT CHODNIKA


Informujemy, że od 25.10.2018r., rozpoczęto prace związane z remontem chodnika przy ul. Wielkopolskiej 1-15 w Jastrzębiu-Zdroju. Roboty wykonuje firma „Weker-02” – z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju.

 

 

Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA