Najpiękniesze ogrody 2013 - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Utworzono: 23 październik 2013 Kategoria: Wydarzenia 2013
Opublikowano Odsłony: 159
Drukuj

Spółdzielczy konkurs na najbardziej ukwiecony i zadbany ogródek wokół budynku wielorodzinnego.
Kolejny konkurs już za nami. Był to jedenasty ogłoszony wiosną konkurs na najlepiej ukwiecony i zadbany budynek wielorodzinny wraz z jego otoczeniem w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „NOWA”. Do konkursu zgłosiły się czterdzieści cztery osoby, w dwóch kategoriach; zgłoszenia indywidualne oraz zgłoszenia zbiorowe. W trakcie trwania konkursu ogrody oceniane są przez trzyosobowy zespół do kontroli i oceny ogrodów tj. przewodniczący

Michał Oślizło, Sławomir Mianowski oraz pracownik spółdzielni wskazany przez Zarząd, dwukrotnie: wiosną oraz latem. Ocena ogrodów w kategorii indywidualnych wygląda następująco: I miejsce ogród przy ul. Beskidzkiej pielęgnowany przez państwa Radajewskich. II miejsca w tej samej kategorii to ogród państwa Osowskich na os. 1000-lecia, pana Henryka Morawskiego przy ul. Małopolskiej, pani Józefy Lenik przy ul. Wielkopolskiej, pana Józefa Zykubek przy ul. Jasnej, pani Janiny Szymczyk przy ul. Turystycznej, pani Danuty Kapa w Żorach na os. Powstańców Śl. Miejsca II zajęły ogrody: pani Wandy Kiszka przy ul. Beskidzkiej, pana Władysława Kobos przy ul. Beskidzkiej, pani Zofii Siwek przy ul. Szkolnej, pani Zofii Tomczak przy ul. Turystycznej, pani Teresy Kopackiej przy ul. Turystycznej, pani Klementyny Róg w Żorach na os. Powstańców Śl. pana Stanisława Jefimik w Żorach na os. Pawlikowskiego. Kolejne zadbane ogrody, to ogrody państwa: Jadwigi Aniszewskiej, Stanisława Suprynowicza, Danuty Gałązka, Marianny Sak, Heleny Łabuda, Zofii Skowronek, Haliny Chmielińskiej, Janiny Gładysz, Haliny Więcek, Barbary Lach, , Janiny i Jana Mędrak, Marii Witos, Iwony Sąsiadek, Edwarda Kuliga i Ewy Michalak.

W kategorii ogrodów zbiorowych nagrody i wyróżnienia przyznano paniom Kazimierze Jarlińskiej i Marii Muller z ul. Wielkopolskiej, Annie Tabaka i Alinie Perczyńskiej z ul. Turystycznej, Barbarze Ryczaj i Ricie Zając z ul. Jasnej, Danucie Stasiak i Józefowi Łada, Stanisławowi Kryś i Stanisławowi Grzebień, Annie Meller i Renacie Olewicz oraz Henrykowi Pikulickiemu i Jerzemu Oleszczukowi. 2 października w dniu zakończenia konkursu Zarząd Spółdzielni, Przedstawiciele Rady Nadzorczej oraz powołany zespól podziękowali za pracę wszystkim uczestnikom. Wręczone uroczyście dyplomy i nagrody przy udziale regionalnych mediów ucieszyły wszystkich uczestników konkursu. Wykonane podczas przeglądów ogrodów zdjęcia zamieszczone są w galerii do której zapraszamy.


Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA