Zawody wędkarskie 2013 - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kategoria: Wydarzenia 2013
Opublikowano Odsłony: 107
Drukuj

W tym roku już po raz ósmy wędkarze - mieszkańcy naszej Spółdzielni mieli swoje zawody. W dniu 18 maja 2013 r. nad wodami zbiornika "Papierok"
stawiło się do rywalizacji o Puchar Prezesa SM "Nowa" 86 wędkarzy. Do sportowej walki stanęły też panie w tym roku zgłosiło się aż 4 przedstawicielki płci pięknej. Słoneczna pogoda była sprzymierzeńcem wędkarzy, a piękne usytuowanie zbiornika, cisza, spokój i wspaniała atmosfera sprzyjały nie tylko rywalizacji ale

wypoczynkowi.

Zawody sprawnie przeprowadził sędzia główny Herbert Piksa przy dużym wsparciu Tadeusza Bryńskiego, Dariusza Miłkowskiego i Krzysztofa Grabowskiego.
Panowie Ci są też członkami Zarządu Koła PZW "Borynia", któremu za pomoc w organizacji zawodów i współpracę serdecznie dziękujemy.
Zwycięzcą zawodów został Żukowiec Artur z Jastrzębia-Zdroju, który złowił 9,960 kg ryby
II miejsce zajął Żoczek Aleksander z Jastrzębia-Zdroju wyłowił 5,990 kg ryby, a na III miejscu uplasował się Brzozowski Mirosław z Jastrzębia-Zdroju łowiąc 5,945 kg ryby.
Oprócz pucharu zwycięzca otrzymał nagrodę rzeczową. Nagrodzeni zostali także inni uczestnicy, w sumie rozdano 42 nagrody. Ponadto wylosowane zostały nagrody specjalne: dla pani, dla najstarszego uczestnika, za największą złowioną rybę (p. Janasz Bogdan złowił 3,115 kg rybę) i dla najmłodszego uczestnika oraz nagroda niespodzianka.
Nagrody wręczył Władysław Dydo - Prezes Zarządu SM "Nowa".

Organizatorzy dziękują członkom Koła PZW Borynia za pomoc w organizacji i sprawne przeprowadzenie zawodów. Organizatorami zawodów byli członkowie Rady Nadzorczej SM "Nowa" Józef Kubera i Michał Oślizło.
Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA