zlaz_2017 - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kategoria: Wydarzenia 2017
Opublikowano
Drukuj

W sobotę 2 września pod opieką przewodnika PTTK Włodzimierza Niemca wyruszyliśmy na szlak zmierzając do mety w Podlesicach po drodze zwiedzając na trasie Orlich Gniazd piękny i odrestaurowany Zamek w Pieskowej Skale. Następnie udaliśmy się na krótki spacer do Maczugi Herkulesa z którą związanych jest wiele legend. Na mecie u bram Gościńca Jurajskiego czekała na nas kierowniczka Złazu Barbara Konieczna, Prezeska Regionalnego Związku Rewizyjnego w Katowicach Joanna Koch-Kubas a także Prezes naszej Spółdzielni Władysław Dydo.
W tegorocznej imprezie udział wzięło około 1400 osób z 23 spółdzielni województwa śląskiego. Nasza spółdzielnia reprezentowana była przez 92 uczestników. Po przywitaniu Złazowiczów był czas na wspólną zabawę oraz odpoczynek. Osoby szukające wrażeń wybrały się jeszcze na Górę Zborów gdzie po drodze mogli pozbierać piękne grzyby.
Opiekę nad uczestnikami Złazu sprawował Jurajski GOPR, który w razie potrzeby miał pomóc uczestnikom ma szlakach.
Tegoroczny Złaz jest kontynuacją imprez, które zapoczątkowali Aniela i Tytus Szlompek. Jest to okazja do spotkań w miłej turystyczno – towarzyskiej atmosferze, a także do integracji środowiska spółdzielczego.
Do zobaczenia za rok na jurajskich szlakach.
 Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA