( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kategoria: Wydarzenia 2018
Opublikowano Odsłony: 1426
Drukuj

Zawody wędkarskie organizowane są dla mieszkańców naszej Spółdzielni, pracowników i ich rodzin co roku wiosną i cieszą się dużą popularnością. W tym roku 26 maja nad wodami zbiornika "Papierok" stawiło się do rywalizacji o Puchar Prezesa SM "Nowa" 74 panów i dwie panie. Zawody odbyły się metodą gruntową w kategorii OPEN. Sędziami tych zmagań byli Krzysztof Grabowski i Zbigniew Kubicz przy wsparciu członków Koła PZW "Borynia", któremu za pomoc w organizacji zawodów i współpracę serdecznie dziękujemy.
Zwycięzcą zawodów został Jarosław Syrek, który złowił 2,960 kg ryby, II miejsce zajął Jan Rutkowski wyławiając 2,645 kg ryby, a na III miejscu uplasował się Artur Żukowiec łowiąc 2,3 kg ryby.
Oprócz pucharu zwycięzca otrzymał nagrodę rzeczową.
Nagrodzeni zostali także inni uczestnicy, wylosowano również nagrody specjalne między innymi dla wędkarza, który złowił najdłuższą rybę i był to tegoroczny zwycięzca zawodów Jarosław Syrek, nagrodzonym za złowienie najcięższej ryby został Stanisław Kaluźniak, uhonorowano też najmłodszego zawodnika – Adama Jaszczyk, który zajął dobre 14 miejsce. Nagrody wręczył Władysław Dydo - Prezes Zarządu SM "Nowa". Organizatorami zawodów z ramienia Rady Nadzorczej SM „Nowa” byli Józef Kubera i Ireneusz Lewońko, którym za wkład pracy i poświęcony czas dziękujemy.
Pogoda w tym roku dopisała, słoneczko pięknie świeciło, nad zbiornikiem Papierok panowała cisza, spokój i wspaniała atmosfera. Zapraszamy wędkarzy na przyszłoroczną rywalizację.