Piknik 2019 - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kategoria: Wydarzenia 2019
Opublikowano
Drukuj

Piękna pogoda, tańce i mnóstwo dobrej zabawy! Tak było na Pikniku Osób Niepełnosprawnych w Podlesicach 15 czerwca 2019 roku.

Piknik Osób Niepełnosprawnych to coroczna tradycja skupiająca blisko 600 osób z województwa śląskiego. W tym roku do udziału w Pikniku zgłosiło się 12 spółdzielni mieszkaniowych z okręgu województwa śląskiego. Podczas pikniku Osoby niepełnosprawne, ich Opiekunowie oraz pracownicy Spółdzielni wspólnie miło spędzili czas, poznając się, bawiąc i po raz kolejny udowadniając, że spółdzielczość to nie tylko mieszkanie i że tworzymy społeczność, która się zna, wspiera i dobrze się ze sobą czuje.
Mnóstwo atrakcji czekało na dzieci i dorosłych. Uśmiechy nie znikały z twarzy Uczestników, co tylko potwierdza słuszność i potrzebę podejmowania takich inicjatyw.
Dziękujemy Uczestnikom, Gościom, Sponsorom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy stworzyli niezapomnianą atmosferę i jednocześnie przyczyniają się do podtrzymywania tej tradycji.
Szczególne podziękowania należą się Oddziałowi PCK, dzięki któremu mogliśmy rozlosować 5 rowerków, dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej kierowanym przez Panią Danutę Wilgę za wykonanie, jak co roku, okolicznościowych statuetek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę i już dziś mówimy: Do zobaczenia za rok!
 Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA