Lokale użytkowe - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kartoteka Online


 

Utworzono: 07 wrzesień 2018 Kategoria: Oferty
Opublikowano Odsłony: 1988
Drukuj


Spółdzielnia Mieszkaniowa „NOWA” posiada do wynajęcia pawilon handlowy wolnostojący typu kiosk o powierzchni użytkowej 7,01 m2, mieszczący się przy ul. Wrocławskiej 19 w Jastrzębiu – Zdroju, oraz pawilon przy ul. Szkolnej 40 o pow. 46 m2, pawilony znajdują się w centrum osiedli mieszkaniowych z dogodnym dojazdem, wyposażone w rolety antywłamaniowe oraz alarm. Z przeznaczeniem na różnorodną działalność np. zieleniak czy kwiaciarnię.


  

 Możliwość obejrzenia lokali po uprzednim kontakcie z Działem Ekonomicznym tut. Spółdzielni - tel. 32/4787145.

 


PROPONUJEMY RÓWNIEŻ WYNAJEM:

 

1) lokalu użytkowego w Jastrzębiu -Zdroju przy ul. Małopolskiej 40 o pow. 233,00 m2 usytuowanego w pawilonie wolnostojącym w centrum osiedla mieszkalnego, z przeznaczeniem na różnorodną działalność, dogodny dojazd i możliwość własnej aranżacji
 

   

    

 

Oraz:


1) lokali mieszczących się na parterach budynków mieszkalnych, każdy o powierzchni użytkowej 21 m2, wyposażonych we wszystkie media, z przeznaczeniem na prowadzenie drobnej działalności – sprawdza się prowadzenie zakładu fryzjerskiego, czy krawieckiego (zaletą jest niski czynsz i w sąsiedztwie ewentualni klienci), ich lokalizacja to:

- Jastrzębie-Zdrój ul. Turystyczna 25,
- Żory os. Pawlikowskiego 17A.


Możliwość obejrzenia lokali po uprzednim kontakcie z Działem Ekonomicznym tut. Spółdzielni - tel. 32/4787145.

 

Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA