Nagrody i Wyróżnienia - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kategoria: Informator mieszkańca
Opublikowano Odsłony: 365
Drukuj


1. Odznaka za zasługi dla Województwa Śląskiego
2. Odznaka za zasługi dla spółdzielczości
3. Potęga Biznesu
4. Lider Zarządzania
5. Wawrzyn Biznesowego Partnerstwa
6. Gazele Biznesu
7. Ogólnopolski Ranking Spółdzielni Mieszkaniowych
8. Złoty Laur
9. Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej
10. Brylant Polskiej Gospodarki

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Ad.1 Złota Odznaka za Zasługi dla Województwa Śląskiego przyznawana jest za całokształt działalności lub za realizację swoich zadań na terenie województwa śląskiego przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa.

 

     

 

Ad.2 Odznaka za zasługi dla spółdzielczości  nadana jest przez Krajową Radę Spółdzielczości organizacji spółdzielczej zasłużonej dla rozwoju spółdzielczości w danym regionie, wzorowo prowadzącej i rozwijającej swoją działalność. Naszej Spółdzielni przyznano brązową i złotą Odznakę ZA ZASŁUGI DLA SPÓŁDZIELCZOŚCI.

 

 

 

 

Ad. 3 Potęga Biznesu wyróżnienie w rankingu Instytutu Europejskiego Biznesu, przyznane zostało nam w 2014 roku. Instytutu przeanalizował sytuację finansową 28 918 przedsiębiorstw i tytuł Potęga Biznesu 2014 przyznał 2151 firmom.

 

     

 

Ad.4 Lider Zarządzania jest wyróżnieniem przyznawanym dla wyróżniających się podmiotów między innymi za wybitne działania w zakresie rozwoju rynku nieruchomości, implementowanie innowacyjnych rozwiązań na rynku nieruchomości, propagowanie działań energooszczędnych i proekologicznych. Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami w 2014 uhonorowała naszą Spółdzielnię tym wyróżnieniem.

 

Ad. 5 Wawrzyn Biznesowego Partnerstwa przyznawany jest przez Bank Spółdzielczy osobom, firmom i instytucjom, które współpracują z Bankiem Spółdzielczym w Jastrzębiu Zdroju. Jesteśmy też laureatem tego wyróżnienia .

 

Ad.6 Gazele Biznesu przyznawane są przez Puls Biznesu w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale działa na swoim rynku. Ten tytuł otrzymaliśmy w 2014 i 2015 roku.

 

 

 

 

Ad.7 Ogólnopolski Ranking Spółdzielni Mieszkaniowych organizowany jest przez miesięcznik „Domy Spółdzielcze” , który specjalizuje się w   tematyce dotyczącej działalności spółdzielni mieszkaniowych. Nadgradzane są   najbardziej efektywnie pracujące spółdzielnie, a nagrody te są wyrazem   uznania dla ludzi dobrej, rzetelnej pracy, wspartej pomysłowością i   profesjonalnymi umiejętnościami. Nasza Spółdzielnia w 2015 roku zajęła II miejsce w kategorii „ spółdzielnie największe bez przychodów z inwestycji”.

  2016

     

 

  2017

     

 

Ad.8 Złoty Laur jest honorowym wyróżnieniem przyznanym przez Instytut Gospodarki Nieruchomościami podmiotom gospodarczym, instytucjom za szczególny wkład w rozwój szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska oraz działań energooszczędnych.
Nasza Spółdzielnia jest laureatem Złotego Laura 2015

 

     

 

Ad.9 Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej – Ogólnopolski Ranking Spółdzielni Mieszkaniowych organizowany jest przez miesięcznik „Administrator”. Tytuł Lidera przyznawany jest spółdzielniom mieszkaniowym, które w sposób wyjątkowy dbają o zasoby i lokatorów. Nagradzana jest dbałość o stan techniczny i estetykę budynków, ale także działalność na rzecz Mieszkańców.

  2016

     

 

  2017

     

 

  2018

     

 

  2019

     

 

Ad.10  Brylant Polskiej Gospodarki - przyznawany jest przez przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 

     

 

 

Szukaj

Ubezpiecz Mieszkanie

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA