VI Zawody Wędkarskie - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kartoteka Online


 

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano Odsłony: 575
Drukuj

Kolejny już raz wędkarze z naszych zasobów mieli swoje zawody, zapisało się ponad 100 osób. W dniu 28 maja br. ze względu na deszczową aurę stawiło się 78 najbardziej zaprawionych w „bojach” wędkarzy.
Zawody wędkarskie o PUCHAR PREZESA ZARZĄDU SM „NOWA” dla mieszkańców, pracowników, emerytów i rencistów Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowa” przeprowadzone były na zbiorniku wodnym „Papierok”. W tym roku również organizacją z ramienia SM „Nowa” zajęli się Józef Kubera i Michał Oślizło członek Rady Nadzorczej. Zwycięzcami zawodów zostali:


I miejsce –Pan Dariusz, złowił 5 100 kg (ubiegłoroczny zwycięzca)
II miejsce –Pan Jerzy, złowił 4 735 kg
III miejsce –Pan Piotr, złowił 4.725 kg.

Zwycięzcom nagrody wręczył Prezes Zarządu SM „Nowa” Władysław Dydo. Zwycięzca otrzymał puchar i nagrodę rzeczową, nagrodzeni zostali również uczestnicy od 2 do 54 miejsca. Oprócz nagród za kolejność wg. wagi złowionych ryb organizatorzy ufundowali nagrody dla: najstarszego zawodnika, najmłodszego zawodnika, zawodnika, który złowił największą rybę. Atrakcją była też nagroda – niespodzianka (losowana z pośród wszystkich obecnych na losowaniu). W zawodach brały udział cztery Panie, które to pokazały, że też potrafią wędkować i zajęły punktowane miejsca upoważniające do odebrania nagrody.
Impreza odbyła się dzięki pomocy i zaangażowaniu Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 124 KWK Borynia, którego to prezes Kazimierz Szachniewicz był jednocześnie głównym sędzim zawodów, oprócz niego zawody sędziowali Krzysztof Parnicki oraz Andrzej Jaguś, którzy jako członkowie koła wraz z grupą kolegów społecznie podjęli się organizacji zawodów.
Organizatorzy zawodów dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do ich zorganizowania a przede wszystkim sponsorom dzięki którym zawodnicy otrzymali tak wspaniałe nagrody.

Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA