X Piknik Osób... - SM "Nowa"

Program Regionalny - EFRR


( kliknij na zdjęcie aby powiększyć )

Kartoteka Online


 

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów piknik_2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Utworzono: 26 lipiec 2012 Kategoria: Wydarzenia 2012
Opublikowano Odsłony: 357
Drukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów piknik_2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

X Jubileuszowy Spółdzielczy Piknik Osób Niepełnosprawnych organizowany w Międzynarodowym Roku Spółdzielczości odbył się 16.VI. 2012 r. w Siewierzu- Warężynie. Z Jastrzębia na Piknik udaliśmy się dwoma autokarami. Na miejscu, jak co roku bardzo serdecznie powitała nas Pani Nela Szlompek (pomysłodawczyni i organizatorka z ramienia PTTK).

Życzyła nam miłego dnia i wspaniałej zabawy! Na zalanej słońcem polanie stała estrada dla młodych artystów z dużym napisem „ Nie jesteś sam”. Gry i zabawy oraz śpiewy prowadzili profesjonalni aktorzy i wodzireje. Piknik uświetniły też występy uczestników Pikniku ,zawsze nagradzane gromkimi brawami. Ogromną popularnością i zachwytem cieszył się piękny koń przystosowany do hipoterapii. Dzieci oblegały też stanowisko, w którym były prezentowane psy. Były one bardzo łagodne i posłuszne. Pozwalały się głaskać i przytulać się do siebie.
Powietrze pachnące sosnowym lasem wzmagało nasz apetyt i ze smakiem zajadaliśmy się smakołykami pracowicie przygotowanymi przez organizatorów. Urozmaiceniem posiłku były poziomki rosnące wśród drzew.
Przy biesiadnej muzyce, wśród tańców i występów uczestników Pikniku czas szybko płynął. Przebojem stała się piosenka związana z piłkarskimi mistrzostwami Europy „Koko, Koko Euro spoko…”
Organizatorom Pikniku należą się ogromne podziękowania za złote serca okazane osobom niepełnosprawnym i trud włożony w perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie całego spotkania. Powrót do Jastrzębia( w dużej części autostradą A 1 )przebiegł szybko i przyjemnie. Miło będę wspominać ten jubileuszowy Piknik.

 

 

{gallery}piknik_2012{/gallery}

Szukaj

Polecamy:  

 

Rozmiar tekstu: | + -
SM NOWA